Patronat Medialny:

Centrum Kultury Jana Pawła IIKatolickie Radio Rodzina WrocławTygodnik NiedzielaDiecezja Włocławska

Drugi Marsz Mężczyzn
Pierwszy Marsz Mężczyzn

Marsz Mężczyzn III

Trzeci Marsz Mężczyzn
„Mocni Wiarą”

niedziela 21 października 2012, godz. 14:30
Kościół św. Wojciecha pl. Dominikański

Udostępnij

cele dalsze i bliższeWielu mężczyzn może zadawać sobie pytanie - po co jest ten marsz, jaki jest jego charakter i misja. Jest to pytanie zasadne, bowiem aby zaangażować się i przyłączyć trzeba znać cel drogi. Zapraszamy więc na krótki spacer w poszukiwaniu odpowiedzi.

Maszerowanie stało się modne w ostatnich latach w Polsce. Tylko w tym roku odbyło się wiele marszy z którymi chrześcijanin może się identyfikować, jak i antychrześcijańskich mających destrukcyjny wpływ. Wśród tych pierwszych można wymienić marsze patriotyczne - Marsz Niepodległości, marsze w obronie katolickich mediów i telewizji Trwam, wielki ruch marszów pro life tj. Marsze dla życia, Marsze dla życia i rodziny, inne marsze ewangelizacyjne takie jak marsze dla Jezusa czy Orszak Trzech Króli, także spontaniczne jednorazowe akcje takie jak marsze przeciwko ACTA.

Udostępnij

Czytaj więcej...

300stuW trzecim Marszu Mężczyzn ulicami Wrocławia uczestniczyło ok. 300 osób, zdecydowanych głosić swą wiarę mężczyzn. Materialiści mogą powiedzieć, że tych kilkaset mężczyzn, którzy przez godzinę pohałasują na Rynku we Wrocławiu jest bez znaczenia, że to jest pyłek w wielkiej machinie dziejów - niczego nie zmieni, machina nawet tego nie "zauważy".

Ale w sferze duchowej liczy się inaczej. W sferze duchowej ci faceci to porażka złego.

Udostępnij

Czytaj więcej...

Na internetowej stronie Katolickiej Telewizji Archidiecezji Wrocławskiej www.filmedia.tv
został opublikowany reportaż filmowy z 3. Marszu Mężczyzn.

Reportaż znajduję się tutaj:
http://www.filmedia.tv/wideo/realizacje/651-trzeci-marsz-mczyzn.html 

Zapraszamy !!!

 

 

Udostępnij

Już dostępna homilia ks. Piotra Wiśniowskiego wygłoszona podczas dzisiejszej uroczystej Eucharystii rozpoczynającej 3 Marsz Mężczyzn we Wrocławiu. AUDIO Z 3 MARSZU MĘŻCZYZN

Udostępnij