Wyślij wiadomość
Temat *
Autor *
E-mail
Treść *
 
Zabezpieczenie antyspamowe
 
 

Daniel: Świadectwo

Szczęść Boże. Mam na imię Daniel, mam 34 lata. Byłem w niedzielę na III Marszu Mężczyzn. Pochodzę z Bielawy. W parafii Wniebowzięcia NMP stworzona została Grupa Męska, do której należę od samego początku (od Grudnia 2011). Inicjatorem grupy był Dominik Ostrowski - grafik plakatu marszu. Na spotkaniach poznaliśmy się i tak dzięki niemu dowiedziałem się o Marszu. Jako Ojciec trójki dzieci w tym dwóch synów jak i również wierzący i działający Katolik pragnę dawać odpowiednie świadectwo mojej rodzinie, a jeżeli chodzi o moich synów, również przykład męskości. Dlatego też zabieram swoją rodzinę na różne przedsięwzięcia dotyczące manifestacji naszej wiary. Szczególnym wydarzeniem był właśnie Marsz Mężczyzn. Wraz z dwójką synów postanowiłem w nim uczestniczyć. Miło mi było znaleźć się wśród tak szerokiego grona mężczyzn zaangażowanych w wierze i działających w kierunku szerzenia męskości opartej na wierze. Z wielką radością w sercu i dumą mogłem prowadzić wózek z moimi synami Antkiem (1 rok) i Stasiem (3,5 roku) idąc z wami w tym szpalerze mężczyzn skandując otwarcie swoje poglądy. Całego klimatu dodawała oprawa muzyczna bębnów i rytm wojskowy. Czułem, że duch Święty idzie razem z nami i nas umacnia. Dziękuję wam moi mili za organizację takiego przedsięwzięcia. W następnym roku mam postanowienie być na tym marszu i namówić do uczestnictwa minimum 5 osób (mężczyzn) z naszej parafii. Bądźcie w modlitwie za nas wszystkich ja również odwdzięczę się modlitwą za was.

sobota, 27, październik 2012

Jarek: Moc...

Moc w jedności, moc w odwadze, moc w świadectwie i moc w Wierze. Chwała Bogu za takich Bożych Mężów ! Dzięki za ten czas…

poniedziałek, 22, październik 2012

Darek: marsz

Jezus żyje !!! Jezus Chrystus Panem jest, na wieki. Dzięki bracia za jedność i siłę na marszu, Mocni wiarą, dobry czas.

poniedziałek, 22, październik 2012

Piotr: Pierwsze wrażenia ad III Marszu Mężczyzn

Dziś pierwszy raz brałem udział w Marszu Mężczyzn. Odczułem moc i siłę płynącą ze wspólnej modlitwy wielu mężczyzn. Dawanie świadectwa i mówienie (śpiewanie, wychwalanie, głoszenie) publicznie o Bogu przychodzi znacznie łatwiej, gdy jest się w grupie.

Za rok też będę chciał w nim wziaść udział. Polecam każdemu wierzącemu facetowi. Do listy rzeczy, które każdy prawdziwy chrześcijański mężczyzna z okolic Wrocławia powinien zrobić w życiu, dopiszmy obowiązkowy punkt: Udział w Marszu Mężczyzn. 

Piotr

niedziela, 21, październik 2012

chwała panu: 3marsz

Dzisiaj było idealnie na marszu podziękowania dla organizatorów Bóg zapłać;P

niedziela, 21, październik 2012

 

Powered by Phoca Guestbook