Zostań Ambasadorem Marszu Mężczyzn !

Ambasador Marszu Mężczyzn

Zostań Ambasadorem Marszu Mężczyzn!

Uważasz, że idea Marszu Mężczyzn jest słuszna? Chciałbyś w przyszłym roku maszerować w liczniejszym gronie? Możesz z nami o to zawalczyć! Wystarczy, że będziesz w swoim środowisku zachęcał do wzięcia udziału, a owoce mogą być wielkie.

Jesteś rozpoznawalny wśród znajomych, ludzie Cię znają, ufają Ci. Bądź pierwszym i pewnym źródłem informacji. Zdziałasz wiele wiecej niż wiadomość e-mail od nieznanego adresata, czy plakat wiszący przy ulicy. Razem możemy więcej!

Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie wesprzemy Cię profesjonalnymi materiałami promocyjnymi. Jeśli masz chęć: 

  • zachęcać znajomych w rozmowach,
  • wywiesić plakat w swojej parafii, wspólnocie, czy stowarzyszeniu,
  • powiedzieć ogłoszenie parafialne, bądź zachęcić do udziału w Marszu podczas innego zgromadzenia,
  • zamieścić artykuł o Marszu Mężczyzn,
  • promować nas w Internecie, grupach dyskusyjnych, forach, czy na portalach społecznościowych jak Facebook, Twitter, czy inne,
  • albo masz jeszcze inny, świeży pomysł na dotarcie do mężczyzn,

masz teraz możliwość nawiązać z nami współpracę. Wyślij nam swoją aplikację na Ambasadora Marszu Mężczyzn, a po wstępnej weryfikacji będziesz informowany o pojawiających się materiałach (zarówno elektronicznych jak i drukowanych) na wskazany przez ciebie adres e-mail.

Możesz kontaktować się z nami, odpowiadać na wysłane wiadomości, informować, gdy znalazłeś błąd, bądź potrzebujesz załącznik w innym formacie.

Nie obawiaj się spamu! Nikomu nie ujawnimy Twojego adresu e-mail. Grupa ma jedynie charakter informacyjny, a nie dyskusyjny (jej członkowie nie mogą wysyłać wiadomości do pozostałych, ani nie zobaczą Twojego adresu e-mail). Będziemy Cię informować o najciekawszych materiałach. Postaramy się dostosować do Twoich preferencji.

Jesteśmy przekonani, że z łatwością znajdziesz zastosowanie dla naszych materiałów!

Aplikuj na Ambasadora już dziś!

Przejdź do formularza zgłoszeniowego

Udostępnij